Kobiety Krakowa to projekt Fundacji Miasto Kobiet, którego głównym celem jest budowanie społeczności kobiet przedsiębiorczych, ekspertek, które wierzą, że przyszłość zależy od nich i że współpraca ma większą wartość niż rywalizacja.
 
Mam przyjemność dołączyć do grona #KobietyKrakowa w ramach 5. edycji projektu.
 

#FacWeek to coroczna inicjatywa organizacji The International Associacion of Facilitators.

Współtworzyłam to wydarzenie poprzez organizację webinaru „Facylitator – rola i kompetencje”.

Uczestnicy webinaru poznali rolę facylitatora i wartości jakimi się kieruje. 

Konferencja IT Manager of Tomorrow 2020 miała miejsce w Gdyni w dniach od 5. do 7. października. To międzynarodowe wydarzenie branży IT gdzie można zapoznać się z najnowszymi trendami.

To było dla mnie ogromne wyzwanie stanąć przed uczestnikami konferencji, z drugiej strony ogromna radość promować wiedzę wspierającą kobiety w zaistnieniu w świecie biznesu.

W ramach konferencji IT Manager of Tomorrow 2020 poprowadziłam warsztat „Imagination vs. reality. The way of woman from young leader to senior executive” oraz zostałam zaproszona do panelu dyskusyjnego „Fixed workplaces not woman”.

#kobietawbiznesie #femaleleadership #conference #itmt #itmt2020 #wiedza #awans #badanianaukowe #konferencja #rozwojzawodowy

19 września spotkaliśmy się w Krakowie w ramach III Spotkania Centrum Kobiet Biznesu. The Female Enterprise było partnerem tego wydarzenia.